בר מים משולב מקרר

מיני בר מים מקרר

ההחלטה לרכוש מיני בר עם מקרר משדרגת את איכות החיים ותורמת לאורח חיים בריא יותר. בעת רכישת מיני בר הכולל מקרר אין צורך לחשוב פעמיים טרם שתיית המים- כיום ישנן חברות רבות המציעות מיני בר בעיצובים מרהיבים וגדלים שונים המתאימים לשימוש ביתי או משרדי. מתקן מיני בר כולל מקרר יאפשר לכם מקום אחסון ואפשרות ליהנות משתיית מים טבעיים- קרים או חמים בהתאם לבחירתכם.

 

מיני בר עוצב כך שישתלב בכל משרד או בית

מיני בר כולל מקרר עוצב כך שישתלב בכל משרד או בית. צוות הפיתוח פיתח את הפתרון האידיאלי לבר מים איכותי כך שתהנו משתיית מים איכותית ופריט עיצוב מרשים בחדר. יתרה מכך, רכישת המיני בר תשפר את איכות החיים שלכם ומאפשרת לכל האנשים במשרד או בבית מקור מים זמין בכל עת וגם אפשרות להכנת משקאות חמים. המיני בר מספק מים בכמות רצויה וכך אין צורך להצטייד בבקבוק מים.

 

  מה כולל המכשיר

מיני בר מים  הכולל מקרר מגיע בעיצוב מרהיב למדי וכולל תפוקות מים גבוהות למדי המשלב מטהר מים אמריקאי משולב אבנית לסינון חול או חלודה וסופח כלור וטעמי לוואי. מיני בר עם מקרר כולל ארבעה טמפרטורות – חמים, רותחים, קרים או פושרים וכולל גם מנגנון ייחודי לחסכון בחשמל. נוסף על כך תפוקת המים מגיעה ל7-10 כוסות ברצף  והמכשיר מספק מים רותחים בטמפרטורה  של 98 מעלות . עוד נדגיש כי מדובר במכשיר ידידותי ופשוט לקריאה עבור ילדים גם  וכולל גם לחצן  EXTRA HOT להרתחה מלאה .

 

  חלק בלתי נפרד בבית או במשרד

רכישת המכשיר משפרת את איכות החיים הן בבית והן במשרד. במשרדים שונים המכשיר מהווה חלק בלתי נפרד מתנאי השירות של העובדים ובבית מהווה חלק בלתי נפרד מקבלת הפנים של האורחים. בקיץ ניתן לשתות באופן חופשי מים קרים מהמכשיר –דבר המאפשר הזדמנות להתרענן . מדובר במכשיר המהווה חלק בלתי נפרד מהריהוט בבית ולכן יש חשיבות רבה לשמור על תחזוקת המכשיר ולנקותו בהתאם להוראות היצרן. בשל העובדה כי רבים עושים שימוש במכשיר יש להקפיד ולשמור על התקינות ולטפח את הסביבה בה הוא מצוי.

 

על מנת לבחור את הדגם המתאים יש לבצע סקר מקיף בין החברות השונות

אם כן, מדובר במכשיר אשר מהווה תרומה משמעותית לחסכון במים – הידיעה כי ניתן ליהנות מים חמים או מים קרים לאורך זמן רב מאפשרת לעבוד במשרד ולארח אנשים בבית בידיעה כי ניתן ליהנות ממים טהורים ואיכותיים.  מדובר במכשיר חיוני אשר ניתן למצוא אותו במקומות רבים ולכן על מנת לבצע את הבחירה הנכונה ביותר יש לבצע סקר מקיף ולבחור את הדגם המתאים ביותר. כיום ישנם אתרים של חברות רבות המציעות מיני בר כולל מקרר וניתן להיכנס לאתרים השונים ולבחון היטב את הדגמים השונים ולבצע החלטה מושכלת.

לפרטים והזמנות מלאו פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם
דימה
ניקונוב
דימה
בר מים
גיבורי ישראל 24
נתניה
, שרון
ישראל
+972 77 5600009