בר מים דיגיטלי

מיני בר רצפתי

בשנים האחרונות ניתן לראות את ההתפתחות בתחום שוק ברי המים בישראל הממשיך לצמוח ולהציע מגוון פתרונות חדשניים ומקוריים עבור סינון, קירור, חימום של מים. בשנים האחרונות ניתן לראות פתרונות שונים של חברות רבות עבור שתיית מים באיכות גבוהה. ברי מים מתקדמים כוללים מגוון פתרונות המאפשרים לבחור בין שתייה רגילה למוגזת ומעוצבים בעיצוב מרהיב ומאפשרים חווית משתמש איכותית יותר. עבור משתמשים רבים חווית השימוש היא גורם משמעותי ברכישה ורבים מעדיפים לרכוש מיני בר רצפתי . כך למשל במשרדים רכישת מיני בר רצפתי נגיש ואינו דורש טיפולים מיוחדים.

 

מיני בר זה מאפשר סינון כמויות גבוהות של מים

הזכרנו את העובדה כי שוק ברי המים מוצף במגוון ברים המוצעים למשרדים או אנשים פרטיים. בר מים רצפתי מאפשר כמות סינון גדולה של כמות מים לאורך זמן רב וכולל מעט טיפולים ושטח אחסון גדול.  מדובר במוצר אשר ישמח משפחות ובעלי עסקים בשל כמויות גבוהות של סינון מים וגל בשל העובדה כי ילדים יכולים להגיע למכשיר ללא סיוע של אדם מבוגר. לעומת זאת לקוחות עסקיים יבחרו בדגם הנ"ל בשל מערכת הסינון האיכותית אשר תעניק מים צלולים וטעימים.

 

 האם שתיית מים איכותים בכמות גבוהה כרוכה בסיכונים

אמנם אין מספר כוסות מומלץ, אך לדעת מומחים כדאי לשתות 12 כוסות מים ביום. נשאלת השאלה מה קורה כאשר אנשים עוברים את כמות המים המומלצת ביום- האם מדובר בנזק? שתיית מים בכמות גבוה אינה כרוכה בסיכונים שונים אבל יש כמות הנחשבת למוגזמת. שתיית מים תורמת לירידה במשקל בשל העובדה כי אין בהם קלוריות והם מסייעים לשריפת שומן וזירוז קצב חילוף החומרים. נוסף על כך שתיית מים תורמת להרזייה- המים גורמים לכך כי הקיבה שלנו תהיה מלאה, מה שיקטין את כמות צריכת המזון שאנו צורכים. לעומת זאת, שתיית מים מוגזמת תביא לדילול של כמות האלקטרוליזם בדם ותורגש באופן מידי- במקום לחוש רוויה נחוש חולשה ,בחילה או סחרחורת.

 

 עיצוב מרהיב ביותר

בשנים האחרונות אי אפשר להתעלם מהחשיבות של חווית העיצוב. לקוחות רבים הרוכשים מיני בר רצפתי מעוניינים לרכוש מוצר איכותי תוך דגש על חווית עיצוב המאפשרת ליהנות משתיית המים וליהנות לא רק מהאיכות אלא גם  מעיצוב. אין ספק כי רכישת מיני בר מעוצב תתרום רבות לשתייה- הן במשרד והן בבית- יהיה ניתן ליהנות מחוויה כוללת המאפשרת לשתות מים איכותיים התורמים לשיפור הבריאות.

רבים בוחרים לרכוש מיני בר רצפתי וליהנות מחווית שימוש מרהיבה ביותר. לקוחות רבים שמים את הדגש על נושא העיצוב בעת הרכישה. חברות שונות שמות דגש על העיצוב מבחינה חיצונית ומקדמים את חווית המשתמש. המיני בר המעוצב מהווה שדרוג משמעותי עבור הלקוחות וכולל חזות עיצובית מרשימה למדי.


לפרטים והזמנות מלאו פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם
דימה
ניקונוב
דימה
בר מים
גיבורי ישראל 24
נתניה
, שרון
ישראל
+972 77 5600009