מ.ש. מיני

בר מים שולחני 

במידה ונמאס לכם לשתות מי ברז עכורים, הכוללים חומרים מזיקים ואינם תורמים לבריאות, אתם מוזמנים להצטרף למגוון רחב של אנשים אשר כבר רכשו בר מים שולחני.

רכישת בר מים מהווה הזדמנות נפלאה לאנשים לשתות מים באיכות גבוהה- מדובר במים מסוננים, נקיים וצלולים. אפשרות להעניק למשפחה שלכם איכות חיים טובה יותר לאורך זמן רב.

 

חוויה של מים שטרם טעמתם

רבים משווים בין איכות המים של בר מים לבין איכות מים של מים מינרלים ומגלים כי יש הבדל משמעותי: עצם העובדה כי ניתן לקבל את המים בטמפרטורה רצויה הופכת את הבר מים לאפשרות מתאימה הן לבית והן למשרד. הפשטות שבנוחות. 

 

איכות המים

האיכות של בר מים שולחני מתחילה בטיהור. בר מים איכותי מבצע טיהור מים דרך מסננים, ההופכים את המים לנקיים יותר מלכלוכים ושלל חומרים, אשר נכנסים לכוס המים שלכם או לסיר הבישול.

בזכות פעולת הסינון ניתן ליצור את הניקיון הבסיסי והיסודי של המים אשר לא היה מבוצע בדרך אחרת. מדובר בשלב חיוני ביותר אשר צריך להיות מבוצע בצורה הטובה ביותר.

 

אתם חייבים זאת לעצמכם

במידה ואתם מעוניינים לשדרג את איכות החיים שלכם, אתם מוזמנים לרכוש בר מים שולחני לבית או למשרד ולהתחיל לשתות מים נקיים יותר.

באמצעות המכשיר אתם יכולים לשתות מים נקיים יותר, דבר אשר יתרום לנפש בריאה.

חשוב ביותר ליהנות ממים נקיים צלולים ואין סיבה להתפשר על פחות מזה. 

 

הכל בלחיצת כפתור פשוטה

מעוניינים שהמשפחה שלכם תשתה מים איכותיים? באמצעות הבר מים ניתן ליהנות משתיית מים איכותית, התורמת לבריאות המשפחה.

בר מים איכותי מאפשר שתיית מים חמים או קרים –בלחיצת כפתור פשוטה. המכשיר מגיע בצבעים שונים ומתאים לאנשים המעוניינים לשתות מים באיכות גבוהה.

 

 אפשרות לשתות מים כל המים

אחת השאלות המטרידות רבים היא מהי כמות המים לשתייה בכל יום? חשוב להבין כי גופנו יודע להודיע לנו בדרכים מסוימות על חוסר המים. במקרה של חוסר בנוזלים הדבר עשוי לבוא לידי ביטוי בהזעה- כאשר הפה הופך יבש כתוצאה מאי שתיית מים; מתחילים כאבי ראש- זה סימן שיש לשתות מים.  חשוב ביותר לא לחכות לסימנים הנ"ל או לתחושת הצמא אלא לשתות מים כמה שיותר.

באמצעות לחיצה על הכפתור של הבר מים ניתן למזוג כמה כוסות ולשתות וכך להקדים תרופה למכה ולמנוע התייבשות אשר תשפיע על המצב הבריאותי.

אמנם אין כיום נוסחה וודאית אשר תספור את כמות המים המומלצת , אך לדעת מומחים כדאי לשתות 12 כוסות ליום .

בעת פעילות גופנית או בימים חמים למשל יש להרבות עוד יותר בשתיית מים.


לפרטים והזמנות מלאו פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם
דימה
ניקונוב
דימה
בר מים
גיבורי ישראל 24
נתניה
, שרון
ישראל
+972 77 5600009