מינ בר miniKLEAR

מק"ט: 25

רק 1871 ₪  או  
(57.4 x 36 כ"א)
   

במקום 2339 ₪
החסכון שלך: 468 ₪

תאור
מפרט טכני
וידאו ותמונות

מיני בר Klear  נחשב למיני בר מתקדם המאפשר ליהנות ממים איכותיים לשתייה וכולל מסך נגיעה מובנה ומצויד במסנן 1 מיקרון המסנן מתכות כבדות המצויות במי השתייה- מדובר בבר מים אשר חמוש במערכת סינון עוצמתית יותר מהרגיל.

 

מחליף את בקבוק המים

בשנים האחרונות אף אחד אינו קונה בקבוקי מים לבית אלא מצטייד בבר מים איכותי. רכישת מיני בר מקלה על עניין סחיבת בקבוקי המים מהסופר ומאפשרת גם ליהנות ממים בריאים וצלולים לאורך תקופה ארוכה ללא כל תלות בגורמים אחרים. טרם רכישת המיני בר כדאי לבחון היטב את היתרונות של המכשיר על מנת לבצע רכישה איכותית המבטיחה הנאה רבה מהמים.

 

 בר מים פשוט להפעלה

דגם זה נחשב דגם פשוט להפעלה ומצויד במערכת חימום הכוללת מיכל 2 ליטר ופועלת באמצעות שני גופי חימום בהספק של 1,100 ואט המספק עוצמה גבוהה במיוחד. יתרה מכך קיים לחצן לרתיחה בכל זמן נתון .

 

עם בר המים תוכלו לחסוך באנרגיה

עם בר מים מדגם זה תהיה לכם האפשרות לחסוך באנרגיה רבה וחשמל- הספק קירור וחימום של 50 כוסות.

 

מערכת סינון מתקדמת

בעת רכישת מיני בר במטרה ליהנות ממים צלולים ונקיים רבים בוחנים את מערכת הסינון. בעת רכישת מיני בר מדגם זה תוכלו ליהנות ממערכת סינון מתקדמת העומד בתקינות הבינלאומית והישראלית ,דבר אשר יבטיח כי מערכת הסינון הינה מערכת איכותית השומרת על הבריאות. נוסף על כך תהיה לכם אפשרות לבחור בין מים חמים ומים קרים- מה שיאפשר לכם לוותר על הקומקום החשמלי.

 

גודל ועיצוב

בעת רכישת מיני בר מדגם זה חשוב ביותר לבחון את השטח הפנוי במשרד או בבית. ניתן למצוא מגוון עיצובים וצבעים שונים במטרה שהמיני בר ישתלב בצורה מושלמת ביחד עם שאר כלי החשמל שלכם.

 

יש לבחון את האחריות על המוצר

בדומה לרכישת מוצר חשמלי אחר, גם בעת רכישת מיני בר חשוב ביותר לבדוק את האחריות על המוצר. בשל העובדה כי מדובר במכשיר בו נעשה שימוש יומיומי יש לבדוק את האחריות ותיקונים.

 

בחירה נכונה תספק מים צלולים לאורך זמן רב

במידה ואתם מחפשים מיני בר איכותי ומתקדם הרי בחירה בדגם הנ"ל היא הבחירה הנכונה ביותר. תוספת של מיני בר למטבח הביתי או המשרד היא לא עוד תוספת של מכשיר חשמלי אלא הרבה יותר מכך. המתקנים החדשים מביאים איתם בשורה עיצובית חדשה ומלאת סגנון- בר מים איכותי משדרג את מראה המטבח או המשרד- מתקן מים צבעוני ואיכותי מעורר את עיצוב המטבח או המשרד והופך אותו למקום מלא חיים. בחירה נכונה של מיני בר תספק מים נקיים ואיכותיים באיכות גבוהה ואפשרות ליהנות ממוצר איכותי ויוקרתי. באתר של חברתנו תמצאו מגוון רחב של דגמים ואביזרים שונים אשר ישדרגו את איכות החיים שלכם. 
מינ בר miniKLEAR
סוג מכשיר
סוג פנל פיקוד
מיקום פנל פיקוד
סוג ברז מזיגה
ברז מזיגה נשלף
צריכת חשמל מערכת קירור בזמן עבודה (W)
צריכת חשמל מערכת חימום בזמן עבודה (W)
הספק נומינלי (W)
לחץ זרימת מים (בר)
מים קרים
מים חמים
מים פושרים
סוג מערכת קירור
סוג מערכת חימום
Extra HOT
טיימר
מפסק מערכת קירור
מפסק מערכת חימום
הצגת מצב מערכת חימום וקירור
מד מים קרים וחמים
שליטה בטמפרטורה מים קרים וחמים
גודל מכל מים קרים (ל)
גודל מכל מים חמים (ל)
מצב חיסכון
גלאי נזילות
התראת תקלות
חסימת תכנות
ברז בטחון מים חמים
מינון אוטומטי
תאורה אולטרה סגול
סופר מים
התראת החלפת מסננים
סינון פנימי
מנורה UV
אישור שימוש מים קרים בשבת
אישור שימוש מים חמים בשבת
תא קירור
מים מוגזים
תא עודפים
הזנת מים
גובה
רוחב
עומק
משקל (ק"ג)